Mediální soutěže

1. hasičská soutěž s firmou Velebný & Fam 1.2.-30.4.2012

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Firma Velebný & Fam, která je již přes 20 let dvorním dodavatelem kvalitních vyšívaných praporů a dalších doplňujících věcí, připravila jako poděkování všem hasičům reprezentativní cenu do celostátní hasičské soutěže o vyšívanný nástěnný znak na sametu.

Nástěnný znak v rozměru 60 x 80 cm na vínovém sametu s krásně vyšitým a vystínovaným motivem svatého Floriána, dozdobený zlatem a ruční prací.

Náš sbor se této soutěže také zúčastnil a vyhrál nádherné 1.místo! Jako výherce získal nástěnný znak s Floriánem, stolní vlaječku SDH a zároveň malovaný diplom a slevový kupón.

Slavnostní předání praporu proběhlo v sídle firmy v Ústí nad Orlicí dne 8.5.2012.

Podmínky soutěže byly následující a velmi jednoduché:

Epocha na cestách 8.7.-30.9.2010

V soutěži se jednalo o nalepení samolepky časopisu Epocha na sklo automobilu a následné vyfotografování a zaslání fotografie do redakce časopisu.

Dne 27.10. jsme poštou obdrželi dopis ve kterém nám redakce časopisu Epocha gratulovala k výhře 2. ceny a to 20 000 Kč.

Soutěž časopisu Epocha objevil velitel SDH Topol Libor Pilař. Fotografii zhotovil a zaslal do redakce Bohuslav Kosina, u historické stříkačky pózovali Jiří Kalous a Svatopluk Šídlo. Výherní fotografie byla zhotovena se Škodou 125 r.v. 1927 na zámku Kačina, kde jsme byli na srazu hasičských autoveteránů.

Dne 16.11.2010 jsme jeli do Prahy, do redakce časopisu Epocha, kde jsme přebírali cenu za fotografii. V redakci časopisu Epocha bylo připraveno malé občerstvení se šampaňským. Seznámili jsme se zde s dalšími výherci a redaktory tohoto časopisu.

Soutěž o nejlepší internetové stránky SDH 1.3.-30.4.2010

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Cílem soutěže bylo zlepšení dostupnosti elektronických informací o dobrovolných hasičích, podpora komunikace občanů a dobrovolných hasičů, přiblížení hasičských tradic veřejnosti, výběr nejlepších hasičských webů jako příklad ostatním sborům, navázání užšího kontaktu s mladou generací, která s počítači vyrůstá.

Jednalo se již o 3. ročník této soutěže. Z přihlášených internetových stránek SDH bylo vybráno 10 www stránek do užšího výběru, který byl hodnocen formou bodového hodnocení - vybraná porota byla sestavená z odborníků a laiků.

Dne 12. června 2010 proběhlo slavnostní předání cen na Hasičských slavnostech 2010 v Litoměřicích na výstavišti Zahrada Čech. Slavnostního předání se zúčastnili Bohuslav Kosina, Libor Pilař, Jan Kovář. Administrátoři stránek jsou Michal a Bohuslav Kosinovi.

SDH Topol se umístil na krásném 9. místě. Ceny předával ministr vnitra Ing. Martin Pecina, MBA.