Hřiště

Chcete si zahrát nohejbal nebo tenis v Topoli? TJ Sokol Topol nabízí volné kapacity hřiště za symbolickou cenu. V případě zájmu, informace na tel. 724 737 342 p.Barva

Hřiště

Hřiště si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde.

10.9.2011 Posvícenský nohejbal

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Dne 10.9.2011 proběhlo v Topoli na hřišti již tradiční klání v posvícenském nohejbalu. Tohoto již VIII. ročníku se zúčastnilo 16 družstev z Topole a okolí.

Prezentace družstev byla mezi 9. a 10. hodinou dopolední. Poté probíhal turnaj na dvou kurtech. Během klání se mohli diváci občerstvit v místním kiosku, kde se podávalo točené studené pivo a kofola a k zakousnutí byla grilovaná kýta, uzené klobásky a gulášová polévka.

Všechna družstva, která se zúčastnila turnaje, získala krásné ceny.

Na večerní program byla připravena zábava.

Celkové pořadí v soutěži:

Zúčastněná družstva: Bořice, Buldoci, Chrudim modří,Jirásek, Kučerka, Medlešice, Pokřikov, Pouliční směs, Pumberka, Rozhledna, Říha boys, Slatiňany, Svídnice, Topol A, Topol B, Trojlístek

Sponzoři turnaje: Telmont Topol, Hospoda Na Statku Topol, SEZAM Chrudim, Elberry Bořice, Město Chrudim, Plyntop Jiří Hromádko Zaječice, Maro Pardubice, SDH Topol, p. KLAPKA Zdeněk, čerpací stanice Shell Chrudim, Elektro Petrlík Topol, Farma Koreček Topol, Bártovi Topol, Marlo AB Chrudim, pí. KELIŠOVÁ Topol, p. KLAPKA Bohumil, Simtex Skuteč, Komárkovi Topol, Vodovi Topol, Restaurace Bartoni Kočí, Bujaré ženy Topolské, Autoopravna Chvojkovi Topol, REAL s.r.o. Slatiňany

Vítězové předchozích ročníků:

11.9.2010 Posvícenský nohejbal

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Dne 11.9.2010 od 9:00 hod. probíhala prezentace družstev na VII. ročník posvícenského nohejbalu, který se tradičně koná na hřišti v Topoli. Nohejbalu se zúčastnilo 18 družstev z východních čech, ale i Prahy. Turnaji přálo krásné počasí.

V průběhu nohejbalového klání i po jeho ukončení bylo možné doplnit síly v kiosku, kde byla podávána výborná grilovaná kýta, párky a klobásky z udírny. K jídlu byla také gulášová polévka a zákusky, které pro turnaj uvařily a upekly místní ženy.

Všechna družstva obdržela z rukou prvního místostarosty Chrudimi Mgr. Petra Řezníčka krásné ceny.

Na večerní program byla připravena zábava.

Celkové pořadí v soutěži:

Zúčastněná družstva: Ajeťáci, Bezděkov, Bořice, Chrudim modří, Chrudim zelení, Kaplička, Kluci, MP (Městská policie), Pouliční směs, Pumberka, Říha Boys, Slatiňany, Řepy, SEZAM, Topol A, Topol B, Trojlístek, Umělci

Vítězové předchozích ročníků:

4.7.2010 Topol Cup

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Dne 4.7.2010 se od 13:00 hod. konal na hřišti v Topoli turnaj v nohejbalu "Topol Cup 2010". Turnaje se zúčastnilo 7 družstev, která svedla boj :-)) v horkém počasí.

V průběhu turnaje i po jeho ukončení bylo možné doplnit síly v kiosku, kde byla podávána výborná kýta a studené nápoje.

Po oficiálním ukončení turnaje, těm co zbyly síly :-), pokračovali v hraní tenisu.

29.5.2010 Dětský den

Klikni pro zobrazení fotogalerie

Dne 29.5.2010 se na hřišti v Topoli konal od 14:00 hodin Dětský den. Počasí dětskému dnu přálo a tak se ho zúčastnilo mnoho dětí a rodičů. Na hřišti byl pro všechny účastníky připraven bohatý program.

Na hřišti byly připraveny soutěže, kolem rybníku byla možnost se svézt na koních. Nakonec se děti i rodiče mohli nechat svézt na topolské historické hasičské stříkačce.

Výborné klobásky a párky, právě vyndané z udírny, přišly k chuti všem. Výběr byl i z několika nápojů, kterými děti a rodiče zaháněli žízeň. Celé odpoledne se protáhlo až do večerních hodin :-)).

Posvícenský nohejbal

Tradiční akcí se na hřišti stal posvícenský nohejbal.

Dne 13.9.2008 proběhl 5.ročník turnaje v nohejbalu. Na fotografie se můžete podívat zde.